ЗРОБИ СВОЄ ОБЛИЧЧЯ МАКСИМАЛЬНО КРАСИВИМ

Відкрий для себе наші найкращі консилери. Якщо ти хочеш виправити недоліки, пробудити тьмяні, втомлені очі, приховати пляму або темні кола, у нас є ідеальний засіб для тебе.

 1. maybelline-dream-brightening-concealer-beauty-look-hero-image-3x4

  ПІДСВІЧУВАННЯ

  Консилер для середнього та щільного покриття робить яскравим будь-який образ і пробуджує втомлені очі світловідбиваючими перлинами. Кремове відчуття, блискучий фініш – казковий макіяж.

 2. maybelline-iar-concealer-beauty-look-hero-image-3x4

  ПРОЩАВАЙТЕ ТЕМНІ КОЛА

  Для довгих днів і/або нескінченних ночей, чи коли твій образ потребує додаткового підсилення, цей надзвичайно концентрований маскувальний консилер має мікрокоректорний аплікатор, який допомагає миттєво замаскувати темні кола під очима, приховати дрібні зморшки та зменшити їх появу.

 3. maybelline-fitme-concealer-beauty-look-hero-image-3x4

  КОРЕКТОР ЧОРНИХ ТОЧОК

  Наш найбільш адаптивний рідкий консилер з надзвичайно широким діапазоном відтінків є некомедогенним та не містить віддушок. Покрий пігментні плями та вмить приховай незначні недоліки за допомогою цієї формули без вмісту олій для ідеально рівного та природного кольору обличчя.

 4. maybelline-master-conceal-beauty-look-hero-image-3x4

  ЩІЛЬНЕ ПОКРИТТЯ

  Створений нами для майстрів, надійний консилер з високою стійкістю і повним покриттям - кращий м'який матовий консилер від акне. Він також маскує недоліки та зменшує почервоніння, надаючи обличчю найкращого вигляду для будь-якої події.

КОНСИЛЕР ПОЗА МЕЖАМИ РОЗУМІННЯ

Завдяки широкому спектру відтінків та простому нанесенню, Instant Age Rewind Eraser, найкращий консилер для контурингу – це один з наших улюблених секретів макіяжу. Додай глибини за допомогою більш темних відтінків і виділи потрібні ділянки світлішими відтінками для скульптурованого, абсолютно нового вигляду.

ОСОБЛИВІ КОНСИЛЕРИ

Вибрати продукт (-и)

Схоже, ти не авторизована! Будь ласка Або створити обліковий запис.