НЕХАЙ ПРО ТВОЇ ОЧІ ГОВОРЯТЬ УСІ

УСЕ

СМІЛИВИЙ ВИГЛЯД НОН-СТОП. СМІЛИВЕ ВИРАЖЕННЯ СЕБЕ ЩОДНЯ.

Відкрий для себе три сміливі, впевнені та потужні види макіяжу очей, які виглядають приголомшливо, як з маскою, так і без неї! Знайди натхнення та вигадай власні образи або відтворюй вдома наші, тепер це просто завдяки простим покроковим інструкціям. Тож вперед, покажи світові, хто ти. Чудовий макіяж очей доводить, що ти можеш заявити про себе, не сказавши ні слова.

ПРИМІРЯТИ ПОТУЖНИЙ #EYESCANTALK ОБРАЗ

Макіяж зі стрілками та негативним простором

1. Нанеси гель для брів TattooStudio у відтінку Black Brown для повних і визначених брів, які тримаються кілька днів.

2. Створи форму графічного ока, намалювавши плаваючу лінію над складкою за допомогою рідкої підводки Hyper Easy Liquid Pitch Black.

3. Нанеси Color Strike Cream на тіні для повік у відтінку Crave на внутрішній половині повіки та на внутрішньому контуру нижньої повіки. Нанеси крем-пудрові тіні для повік Color Strike у відтінку Hustle на зовнішню половину повіки, а крем-пудрові тіні для повік Color Strike у відтінку Spark для блиску внутрішнього кутика. Скористайся крем-пудровими тінями для повік Color Strike у відтінку Chase, щоб створити ефект смокі під внутрішнім контуром нижньої повіки.

4. Curl lashes and coat with Falsies Lash Lift Mascara in Blackest Black.

ПРИМІРЯТИ СМІЛИВИЙ #EYESCANTALK ОБРАЗ

Макіяж з графічною складкою

1. Нанеси гель для брів TattooStudio у відтінку Deep Brown для повних і визначених брів, які тримаються кілька днів.

2. Для драматичного графічного ока використовуй олівець для підводки очей TattooStudio у відтінку Deep Onyx, проводячи лінію вздовж верхніх вій, трохи заходячи у внутрішній кутик. Створи графічну фігуру, протягнувши лінію далеко поза межі зовнішнього кутика і заведи вгору до складки.

3. Нанеси крем-пудрові тіні для повік Color Strike у відтінку Spark на повіку для мерехтливого контрасту. Curl lashes and coat with Falsies Lash Lift Mascara in Blackest Black.

ПРИМІРЯТИ ВПЕВНЕНИЙ ОБРАЗ #EYESCANTALK

Двоколірний макіяж очей

1. Для доглянутого вигляду заповни брови олівцем Brow Ultra Slim Defining у відтінку Середньо-коричневий і зафіксуй їх за допомогою гелю для брів Brow Fast Sculpt у відтінку Середньо-коричневий.

2. Скористайся олівцем TattooStudio у відтінку Bold Brown, щоб створити графічне око, намалювавши плаваючу лінію над складкою. Далі підведи внутрішній контур нижньої повіки та під нижньою лінією вій, заводячи лінію далеко поза межі зовнішнього кутика і з’єднуючи з плаваючою лінією.

3. За допомогою щіточки для тіней нанеси відтінок Founder з палетки тіней Nudes of New York на повіку до плаваючої лінії. Маленьким густим пензликом нанеси відтінок Self Starter з тієї самої палетки безпосередньо вздовж лінії, ретельно розтушовуючи для легкого ефекту смокі.

4. Curl lashes and coat with Falsies Lash Lift Mascara in Blackest Black.

ПРИМІРЯТИ НОВИЙ ОБРАЗ

ПРИМІРЯТИ НОВИЙ ОБРАЗ

ПРИМІРЯТИ НОВИЙ ОБРАЗ

Схоже, ти не авторизована! Будь ласка Або створити обліковий запис.