ЯК ОЧИЩАТИ ГУБКИ, ЩІТОЧКИ ТА ЗАСОБИ ДЛЯ МАКІЯЖУ

article_2_how_to_clean_makeup

ОЧИЩЕННЯ ЗАСОБІВ ДЛЯ МАКІЯЖУ

Теперішнє постійне миття рук, надмірна увага до гігієни та протирання поверхонь змушують нас усіх переосмислити, як ми дбаємо про себе та свої речі. У тому числі про улюблений макіяж. Якщо тобі подобається викидати свої засоби для макіяжу і починати свіжі чи взагалі відмовлятися від них – почекай!

Просто переглянь свою колекцію засобів та почисти кожен предмет окремо. Очищення та санітарна обробка засобів для макіяжу дуже важлива! Ось як це зробити.

ЯК ПОЧИСТИТИ ГУБКИ, ЩІТОЧКИ ТА ЗАСОБИ ДЛЯ МАКІЯЖУ (ЗЗОВНІ)

Перед використанням протирай усі предмети серветкою Clorox. Якщо такої серветки немає, візьми невелику пляшку з пульверизатором, залий у неї спирт, а потім розпили на всі свої палетки та тюбики і дай висохнути. (Не втирай їх серветкою або пальцями, тому що ти забрудниш все знову). Найкраща концентрація спирту – 70%. Формули, у яких міститься 90% спирту надто швидко випаровуються для повної дезінфекції!

Губки та пензлики для макіяжу: Вони безпосередньо торкаються рук і обличчя і, як правило, стають чудовим середовищем для розмноження бактерій, якщо залишаються брудними або вологими. По можливості очищуй їх після кожного використання. Важливо пам’ятати, що СУШІННЯ губок та пензликів для макіяжу настільки ж важливо, як і їх чищення! Якщо вони занадто довго залишаються вологими, з’являється цвіль. Залиш їх висихати на сонці, а не у темній вологій ванній кімнаті. Якщо твоя губка для макіяжу справді зносилася, найкраще придбати нову.

Щоб отримати додаткову інформацію про те, як продезінфікувати, вимити та висушити засоби для макіяжу, відвідай веб-сайт Makeup.com, щоб ознайомитися з їхчудовими уроками.

ЯК ПОЧИСТИТИ ЗАСОБИ ДЛЯ МАКІЯЖУ (ВСЕРЕДИНІ)

Косметички: Розпили і ретельно протри ззовні та всередині косметички і косметичних наборів антибактеріальними серветками або спиртом.

Туш: підступна, оскільки область очей дуже делікатна і легко піддається подразненням. Якщо у тебе є сумніви щодо безпеки та впливу на здоров’я твоєї туші, найкраще викинути її та почати зі свіжої. Однак якщо у тебе все добре зі здоров’ям і ти єдина, хто користувалася нею, не потрібно її викидати. Просто почисти її! Більшість пензликів (та йоржиків) виготовлені із синтетичного нейлону, який легко миється. Розпили спирт безпосередньо на йоржик та протри паперовим рушником, щоб видалити весь засіб. Крім того, ти можеш придбати кілька одноразових йоржиків для туші і використовувати їх для нанесення улюбленої формули. Однак одноразові йоржики не створять такого ефекту, як рідна щіточка для туші.

Компактні тіні, рум’яна, бронзери та компактні пудри: З усіх засобів для макіяжу найменш вірогідно, що бактерії є на них, але все ж краще їх почистити. Зніми верхній шар засобу, потім обприскай спиртом і дай висохнути. Не використовуй, поки вони повністю не висохнуть.

Помади та кремові формули: Розпили спирт на відкриту помаду, зачекай хвилину, а потім протри чистою серветкою. На відміну від порошкових формул, кремові продукти не потрібно сушити на повітрі, оскільки і сам засіб також висохне.

Олівці для губ та очей: Перед кожним використанням ретельно загострюй олівці для губ та очей, щоб зрізати зовнішній шар, який, можливо, потрапив під вплив бактерій. І не забудьте почистити свою точилку також! У точилках є багато маленьких закутків, тож замість обприскувати, занур її в спирт на приблизно п’ять хвилин, а потім висуши чистою серветкою.

Рідкі тональні креми та рум’яна: Ми тут говоримо про тюбики та пляшки. Тут потрібно очистити носик, на який накручується ковпачок. Протри антибактеріальною серветкою або розпили спирт і протри свіжою серветкою. Не забудь і про внутрішню сторону ковпачка. Якщо цього замало і витерти ковпачок не вдалося, залий його спиртом і дай висохнути на повітрі.

ЯК БЕЗПЕЧНО НАНЕСТИ МАКІЯЖ

Ми впевнені, що ти це знаєш, але повторимо: Мий та дезінфікуй руки, перш ніж торкатися засобів для макіяжу або обличчя!

ЯК ПЕРЕСТАТИ ДОТОРКАТИСЯ ДО СВОГО ОБЛИЧЧЯ

Отже, після нанесення макіяжу – і у цьому секрет – нанеси спрей для фіксування макіяжу. Якщо ти ніколи не пробувала користуватись жодним із них, не вагайся - вони дійсно працюють. Без розмащування, без втрати кольору та без потреби підправляти макіяж протягом усього дня. Тож ти можеш цілий день тримати руки подалі від обличчя!

Поради й рекомендації щодо макіяжу для відеодзвінків у застосунку Zoom

full-width-image
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОРАДУ
Поради й рекомендації щодо макіяжу для відеодзвінків у застосунку Zoom
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОРАДУ

Контуринг

contour-master-contour-gigi-hadid-beautyimage-1x1
Контуринг
Контуринг
Контуринг

СВЯТКОВІ ТРЕНДИ

maybelline-superstay-matte-ink-festival-flare-macro-1x1
ОЗНАЙОМИТИСЯ ІЗ ТРЕНДОМ
СВЯТКОВІ ТРЕНДИ
ОЗНАЙОМИТИСЯ ІЗ ТРЕНДОМ

Консилер для обличчя Fit Me Concealer

maybelline-concealer-fitme-product-open-1x1
Переглянути ще
Консилер для обличчя Fit Me Concealer
Переглянути ще
Схоже, ти не авторизована! Будь ласка Або створити обліковий запис.