Прості поради та рекомендації щодо макіяжу для відеодзвінків по Zoom

full-width-image

ПОРАДИ ЩОДО МАКІЯЖУ ДЛЯ РОБОЧОЇ ЗУСТРІЧІ ЧИ СПІЛКУВАННЯ З ПОДРУГАМИ У ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ZOOM

Не ховайся від камери – сяй! Під час відеконференцій, які тепер проходять дуже часто, ми виглядаємо дещо по-іншому, ніж через об’єктив. Від маскування темних кіл під очима до додавання кольору губам – ось як виглядатиме зірка, якою ти станеш у наступній відеоконференції, будь-то зустріч з босом о 9 ранку або спілкування дівчат в годину коктейлів.

ПОРАДИ ЩОДО МАКІЯЖУ ДЛЯ РОБОТИ

ПОРАДА ЩОДО МАКІЯЖУ ДЛЯ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ZOOM №1: НАНЕСИ КОНСИЛЕР НА ТЕМНІ КОЛА ПІД ОЧИМА

Ти знаєш, що насправді любить камера? Темні кола під очима! Отже, спершу нанеси легкий для розтушування коректор під очі, а також на зовнішній та внутрішній кутики очей. Нанось легкі світловідбиваючі формули, такі як Instant Age Rewind, які виконують подвійну роботу: приховують темні кола, не створюючи при цьому відчуття маски, завдяки сяючим, світловідбиваючим властивостям. Окрім того, круглий спонжевий аплікатор ідеально вписується у вигин під оком, тому ти отримуєш покриття саме там, де це потрібно.

ПОРАДА ЩОДО МАКІЯЖУ ДЛЯ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ZOOM №2: ЗМЕНШ ПОЧЕРВОНІННЯ НА ОБЛИЧЧІ

Камера миттєво вловлює будь-яке почервоніння шкіри: прищі, подразнення, розацеа та тріснуті капіляри. Використовуй рідкий консилер, який легко розтушовується, або ту саму формулу, яку ти використовуєте для темних кіл, або інший більш кремовий засіб, як-от консилер Fit Me і обережно нанеси його, постукуючи, на куточки носа, підборіддя, щоки, а також на інші ділянки з природним почервонінням. Ретельно розтушуй б’юті-блендером або пальцями.

ПОРАДА ЩОДО МАКІЯЖУ ДЛЯ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ZOOM №3: ЗАПОВНИ БРОВИ

Доглянуті брови проходять довгий шлях до професійного вигляду та додають штрих «завершеної» розкоші. Подумай про брови як про свій особливий знак краси. Без них макіяж буде просто незавершений. Існує два способи примусити брови виділятися: Наповнивши їх надзвичайно тонким олівцем для брів, таким як Brow Ultra Slim Defining Penwrow Pencil, який створює найбільш точний ефект, схожий на окремі волосини, або тонуючим гелем для брів, таким як Brow Fast Sculpt Eyebrow Mascara, який пом'якшує, доглядає та підфарбовує саме там, де це потрібно одним рухом. І будьмо відвертими, якщо ти готуєшся до ранкової зустрічі, перебуваючи ще у своїй піжамі, швидкість є пріоритетом номер один.

ПОРАДА ЩОДО МАКІЯЖУ ДЛЯ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ZOOM №4: ПІДКРЕСЛИ ВІЇ

Процедури догляду за віями стали в наш час важливою справою: тонування, підкручування, нарощування тощо. Але зустрічі в салоні сьогодні заборонені. Деякі з вас можуть похвалитися пишними, темними віями, що обрамляють очі. Це чудово! Але це не більшість з нас. Ось де потрібна туш для вій, яка врятує день. Кілька шарів туші для підкручування виконують потрійну функцію: подовжують, зафарбовують і піднімають вії за один рух, завдяки чому створюється ефект широко відкритих очей. Якщо тобі потрібен ефект підйому, ніщо не зрівняється з дією туші для вій, що змивається The Falsies Lash Lift Washable Mascara - за швидким і природним дотиком густоти, виразності та довжини.

ПОРАДА ЩОДО МАКІЯЖУ ДЛЯ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ZOOM №5: НАНЕСИ РУМ’ЯНА

Камера схильна знебарвлювати колір обличчя на екрані, змушуючи нас виглядати блідими. Яскраві кремові або гелеві рум'яна, такі як Cheek Heat Blush, що для захисту від забруднень розтушовуються на яблуках щік дуже чистими, тільки що вимитими руками, або дуже чистим, тільки що вимитим пензлем для рум'ян або губкою, є чудовим рішенням і займають близько 5 секунд. Якщо хочеш, пограй з кольорами, які трохи яскравіші за твій звичайний відтінок. Вони не будуть виглядати так яскраво через камеру.

ПОРАДИ ЩОДО МАКІЯЖУ ДЛЯ ВЕЧІРНЬОГО ВИХОДУ

ПОРАДА ЩОДО МАКІЯЖУ ДЛЯ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ZOOM №6: НАНЕСИ КОЛЬОРОВУ ПОМАДУ

Яскраво-рожева або фіолетова помада одразу промовляє: «Я тут, щоб повеселитися» і покращує повсякденний вигляд коктейльною розкішшю. Крім того, вона з’являється в камері, і насправді її легше зняти віртуально, ніж у реальному житті. Такі відтінки Color Sensational Lipstick, як «Berry Go» та «Pink Thrill» – ідеальний вибір!

ПОРАДА ЩОДО МАКІЯЖУ ДЛЯ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ZOOM №7: ПИЛ НА СЯЮЧОМУ БРОНЗЕРІ

Камера любить блиск: поєднуй її з бронзером, який підлаштовується до шкіри або дотиком хайлайтера на вилицях.

ПОРАДА ЩОДО МАКІЯЖУ ДЛЯ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ZOOM №8: ЕКСПЕРИМЕНТУЙ З НЕЙТРАЛЬНИМИ КОЛЬОРАМИ ТІНЕЙ ДЛЯ ПОВІК

Щоб отримати швидке, приємне підкреслення, проведи по повіках тінями у відтінках taupe, caramel або bronze.

ПОРАДИ ЩОДО МАКІЯЖУ «БЕЗ МАКІЯЖУ» ДЛЯ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ZOOM

1. Розпуши волосся - з якоїсь причини об’єм волосся зменшується при зйомці на камеру, навіть якщо воно виглядає чудово в реальному житті. Або збери його назад, або додай об’єму!

2. Не сиди під прямим освітленням! Будь-який фотограф скаже тобі, що пряме верхнє освітлення – це табу. Шукай джерела світла на рівні очей.

3. Перевір зуби. На дивані легко забути про такі дрібниці, як макове зерно між зубами, але камера бачить все.

Тренди макіяжу

maybelline-face-master-strobing-kemp-muhl-beauty-look-1x1
Тренди макіяжу
Тренди макіяжу
Тренди макіяжу

СВЯТКОВІ ТРЕНДИ

maybelline-superstay-matte-ink-festival-flare-macro-1x1
ОЗНАЙОМИТИСЯ ІЗ ТРЕНДОМ
СВЯТКОВІ ТРЕНДИ
ОЗНАЙОМИТИСЯ ІЗ ТРЕНДОМ

Поради зі створення макіяжу

makeup-tips-how-to-1x1
Поради зі створення макіяжу
Поради зі створення макіяжу
Поради зі створення макіяжу

Як зробити брови густішими на вигляд

maybelline-dmi-brow-content-brow-definefillduo-fill-after-1x1
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОРАДУ
Як зробити брови густішими на вигляд
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОРАДУ
Схоже, ти не авторизована! Будь ласка Або створити обліковий запис.