nicole_boldmakeuplook_endlook
 1. maybelline-eyeliner-gallery-graphic-arrow-look-3x4

  ЛАЙНЕР ДЛЯ ГРАФІЧНОЇ СТРІЛКИ

  Додай обличчю графіки з цим захоплюючим мистецтвом. Доповни макіяж вбивчим графічним макіяжем зі стійкою гелевою підводкою Lasting Drama Gel Eyeliner

 2. maybelline-eyeliner-gallery-fishtail-look-3x4

  МАКІЯЖ ЗІ СТРІЛКАМИ FISHTAIL

  Опануй макіяж зі стрілками Fishtail разом з нашою гелевою підводкою Master Precise Skinny Gel Eyeliner і не дай їм відвести погляд.

 3. maybelline-eyeliner-gallery-natural-look-3x4

  ПРИРОДНІЙ МАКІЯЖ ЗІ СТРІЛКАМИ

  Природній макіяж зі стрілками доповнює будь-який стиль, будь-який день і підходить для будь-якої ситуації. Додай досконалості цьому ідеальному макіяжу за допомогою нашої підводки Unstoppable Eyeliner.

 4. maybelline-eyeliner-gallery-thick-wing-look-3x4

  МАКІЯЖ З МАСИВНИМИ СТРІЛКАМИ

  Змусь свої очі співати разом з нашим макіяжем з масивними стрілками, майстерно створеним за допомогою нашої гелевої підводки Lasting Drama Gel Eyeliner.

 5. maybelline-eyeliner-gallery-all-around-wing-look-3x4

  УНІВЕРСАЛЬНІ СТРІЛКИ

  Гламур просто зашкалює в універсальних стрілках – ідеальний макіяж для ефектних очей. Додай собі чарівності за допомогою нашої рідкої підводки Master Precise Curvy.

 6. maybelline-eyeliner-gallery-blue-green-look-3x4

  МАКІЯЖ ЗІ СТРІЛКАМИ СИНЬОГО І ЗЕЛЕНОГО КОЛЬОРУ

  Зафарбуй місто барвистими підводками синього і зеленого кольорів. Спробуй зробити його з нашими стійкими гелевими олівцями Lasting Drama у відтінку «Lustrous Sapphire» і «Glossy Emerald».

 7. maybelline-eyeliner-gallery-wing-liner-look-3x4

  МАКІЯЖ ЗІ СТРІЛКАМИ

  Доповни макіяж завжди стильним і красивим виглядом очей разом з нашою підводкою Master Precise Ink Pen. Ти здивуєшся, наскільки легко можна зробити макіяж зі стрілками.

 8. maybelline-eyeliner-gallery-floating-crease-look-3x4

  МАКІЯЖ З ПЛАВАЮЧОЮ СКЛАДКОЮ

  Додай об’єму своєму котячому оку, спробувавши новий тренд – плаваючу складку. Легко створи новий образ за допомогою підводки Master Precise Ink Pen.

 9. maybelline-eyeliner-gallery-long-line-look-3x4

  ДОВГИЙ ПОГЛЯД ЗІ СТРІЛКАМИ

  Витончена, розкішна, нескінченно приваблива – це назва цієї гри. Намалюй надзвичайно феєричний макіяж за допомогою нашої гелевої підводки Master Precise Skinny.

 10. maybelline-eyeliner-gallery-reverse-wing-look-3x4

  МАКІЯЖ ЗІ ЗВОРОТНИМИ СТРІЛКАМИ

  Переверни звичні процедури з ніг на голову зі зворотними стрілками і дізнайся, якими цікавими можуть бути експерименти з рідкою підводкою Master Precise Curvy.

 11. maybelline-eyeliner-gallery-smokey-eye-look-3x4

  СМОКІ_МАКІЯЖ З ПІДВОДКОЮ ДЛЯ ОЧЕЙ

  Ця сексуальна, розтушована підводка скаже всім, що сьогодні ввечері ти вирушиш туди, де ми хочемо бути. Спробуй на собі тенденцію смокі-айс за допомогою стійкого гелевого олівця Lasting Drama.

 12. maybelline-eyeliner-gallery-black-white-look-3x4

  ЧОРНО-БІЛИЙ МАКІЯЖ

  Негативний простір створює позитивний ефект завдяки веселому ретро-вигляду очей. Спробуй зробити його зі стійкою підводкою Lasting Drama у відтінку «Sleek Onyx» і «Cashmere White».

Схоже, ти не авторизована! Будь ласка Або створити обліковий запис.