УРОКИ МАКІЯЖУ З КОНСИЛЕРОМ

УСЕ

УСІ ПОРАДИ ТА УРОКИ

КОНСИЛЕР ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ 101

Консилер – один з найбільш універсальних засобів для макіяжу, оскільки він може мінімізувати кола під очима, приховати плями, освіжити обличчя та контур. Цей урок надасть тобі повну інформацію про основні прийоми нанесення консилера.
 1. ВИБЕРИ ВІДТІНКИ КОНСИЛЕРА

  Почни з вибору відтінку консилера. Для темних кіл під очима обирайте відтінок, світліший за відтінок шкіри, щоб висвітлити цю ділянку.
  Для акне і почервоніння тобі потрібен відтінок, який точно відповідає відтінку шкіри.


 2. РОЗПОЧНИ

  Почни макіяж з нанесення тонального крему перед консилером. Це допоможе використовувати менше консилера, що дозволить створити більш природний результат без скочування.

 3. НАНЕСЕННЯ

  Нанеси консилер штрихами, щоб утворити перевернутий трикутник під оком, кінець якого направлений на щоку. Переконайся, що ти не застосовуєш занадто багато засобу, щоб не допустити скочування. Розгладь та розтушуй штрихи, делікатно постукуючи безіменним пальцем, пензликом для консилера або вологим б’юті-блендером.


 4. ФІКСУВАННЯ

  Зафіксуй консилер, нанісши транспарентної пудри (занадто багато пудри також може призвести до скочування).


 5. ПОЧЕРВОНІННЯ

  На почервоніння нанеси невеликі точки консилера (іноді необхідно на крила носа) і розтушуй, делікатно постукуючи безіменним пальцем, пензликом для консилера або вологим б’юті-блендером.

 6. КОРЕГУВАННЯ ЧОРНИХ ТОЧОК

  Щоб покрити акне, почни із нанесення невеличкої точки консилера, щоб покрити пляму та почервоніння навколо неї. Не перестарайся, щоб не підкреслити це місце. Ретельно розтушуй консилер, делікатно постукуючи пальцем або невеличким пензликом.


Схоже, ти не авторизована! Будь ласка Або створити обліковий запис.