КОНСИЛЕР ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ 101

Консилер – один з найбільш універсальних засобів для макіяжу, оскільки він може мінімізувати кола під очима, приховати плями, освіжити обличчя та контур. Цей урок надасть тобі повну інформацію про основні прийоми нанесення консилера.
 1. SELECT-YOUR-CONCEALER-SHADES

  ВИБЕРИ ВІДТІНКИ КОНСИЛЕРА

  Почни з вибору відтінку консилера. Для темних кіл під очима обирайте відтінок, світліший за відтінок шкіри, щоб висвітлити цю ділянку.
  Для акне і почервоніння тобі потрібен відтінок, який точно відповідає відтінку шкіри.


 2. GETTING-STARTED

  РОЗПОЧНИ

  Почни макіяж з нанесення тонального крему перед консилером. Це допоможе використовувати менше консилера, що дозволить створити більш природний результат без скочування.

 3. APPLICATION

  НАНЕСЕННЯ

  Нанеси консилер штрихами, щоб утворити перевернутий трикутник під оком, кінець якого направлений на щоку. Переконайся, що ти не застосовуєш занадто багато засобу, щоб не допустити скочування. Розгладь та розтушуй штрихи, делікатно постукуючи безіменним пальцем, пензликом для консилера або вологим б’юті-блендером.


 4. SETTING

  ФІКСУВАННЯ

  Зафіксуй консилер, нанісши транспарентної пудри (занадто багато пудри також може призвести до скочування).


 5. REDNESS

  ПОЧЕРВОНІННЯ

  На почервоніння нанеси невеликі точки консилера (іноді необхідно на крила носа) і розтушуй, делікатно постукуючи безіменним пальцем, пензликом для консилера або вологим б’юті-блендером.

 6. SPOT-CORRECTION

  КОРЕГУВАННЯ ЧОРНИХ ТОЧОК

  Щоб покрити акне, почни із нанесення невеличкої точки консилера, щоб покрити пляму та почервоніння навколо неї. Не перестарайся, щоб не підкреслити це місце. Ретельно розтушуй консилер, делікатно постукуючи пальцем або невеличким пензликом.


Схоже, ти не авторизована! Будь ласка Або створити обліковий запис.