Як носити макіяж з маскою для обличчя

Макіяж для маски, стійкий макіяж, Superstay

Маски – це нова, важлива частина повсякденного життя, а отже, нова, важлива частина наших щоденних процедур макіяжу. Одна з найбільших проблем? Створення стійкого макіяжу, який не перенесеться на маску, коли ти зніматимеш її. Ось кілька порад, як з цим боротися!

№1 СТВОРИ СТІЙКУ ОСНОВУ

Перш за все забезпеч своєму улюбленому тональному крему хорошу безпористу основу. Навіть якщо ти зазвичай не робиш цієї процедури, для таких ситуацій був створений праймер! Це займає лише 10 секунд, але гарантує бездоганний вигляд надовго. Спробуй. Це зрозуміло!
Розпочни з Master Prime Primer in Blur + Pore Minimize, а потім нанеси тональний крем Super Stay Full Coverage Foundation і консилер для створення покриття, яке буде триматися до 24 годин.

Вибрати продукт (-и)

Професійна порада: Щоб мінімізувати перенесення макіяжу, завжди залишай кілька хвилин між нанесенням наступного шару і не застосовуй занадто багато засобу.

 №2 НАНЕСИ КРЕМОВІ АБО ГЕЛЕВІ РУМ’ЯНА

Щоб рум’яна залишалися на місці, використовуйте гелеві або кремові засоби та заповнюйте їх прозорою пудрою. Нанеси на яблука щік кремові рум’яна Cheek Heat Gel Blush, щоб додати їм кольору і потім нанеси на все обличчя легку фінішну пудру Lasting Fix Loose Setting Powder.

№3 СТІЙКИЙ МАКІЯЖ ОЧЕЙ, ЯКИЙ НЕ ПОТРІБНО ПІДПРАВЛЯТИ ПРОТЯГОМ ДНЯ

Зазвичай твої очі не закриті маскою, тому їм постійно доводиться боротися з хвилями твого теплого дихання. (Особливо інтенсивно, коли ти носиш звичайні або сонцезахисні окуляри). Використовуй тіні для повік Color Tattoo Cream Eyeshadow, гелевий олівець Tattoo Studio Gel Pencil або рідку підводку, щоб створити повноцінний казковий вигляд очей зі стійкістю до 36 годин без ризику його зникнення! Curl and define lashes with Volum’ Express The Colossal Waterproof Mascara.

Вибрати продукт (-и)

 №4 НЕ ЗАБУДЬ ПРО БРОВИ

Використовуй помадовий олівець Brow Extensions Pomade Crayon, щоб легко створити густі брови, які тримаються цілий день!

Вибрати продукт (-и)

№5 ПОМАДА, СТВОРЕНА ДЛЯ НОСІННЯ ПРОТЯГОМ ЦІЛОГО ДНЯ

Ми маємо для тебе чудові новинки, наприклад, помада, стійка до носіння маски! Обери улюблений відтінок рідкої губної помади SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick, тому що ця стійка до стирання, вологи та розмащування формула протримається до 16 годин.

№5 ЗАКРІПИ МАКІЯЖ ФІКСУЮЧИМ СПРЕЄМ

Добре, готово! Тепер просто зафіксуйте макіяж, злегка обприскавши обличчя спреєм для фіксації Lasting Fix Setting Spray зі стійкою до розмащування формулою, яка триматиметься до 16 годин. Обов’язково почекай, поки він висохне, перш ніж носити маску.

Вибрати продукт (-и)

Схоже, ти не авторизована! Будь ласка Або створити обліковий запис.