Maybelline-Baby-Lips-Moisturizing-Lip-Gloss-and-Lip-Balm
Продукт

лінійка БЛИСК ЯК У БОСА

Літо закінчується, але це не привід прощатися зі сміливими губами. Ми відібрали наші улюблені способи додання блиску, як у боса, для будь-якого образу, незалежно від того, чи ти граєш з улюбленцем вчителя чи вбиваєш час, перш ніж тебе врятує дзвоник.

 1. Maybelline-Baby-Lips-Moisturizing-Lip-Gloss-and-Lip-Balm

  Відданість школі

  Найперше, ми додали блиску стіким Baby Lips. Якщо ти бажаєш сяйва кольорів та веселощів, ти не зможеш знайти кращих відтінків The Jellies з нашої колекції зволожуючих блисків для губ Baby Lips. Вони кремові, супер пігментовані і дещо блискучі одночасно.

  ПРИМІРЯТИ НОВИЙ ОБРАЗ: Приміряй монохромний образ «Coral Craze» з відтінками коралових рум’ян та тіней для повік. Додай блиск у свою барвисту колекцію Baby Lips у прозорій косметичці.

 2. Maybelline-Baby-Lips-Moisturizing-Lip-Gloss-Skate-Board

  Спортивна дівчинка

  У настрої провернути все легко? Тобі знадобиться блиск, який дозволить зробити сміливий ефект без великої кількості пігменту. Для блиску, який ловить сонце (і увагу всіх, хто поряд), але не перенавантажує простий вигляд, спробуй наш новий зволожуючий блиск для губ Baby Lips у відтінках The Shimmers.

  ПРИМІРЯТИ НОВИЙ ОБРАЗ: Подаруй губам відтінок «Just A Glimmer» у поєднанні зі строгими бровами та високим хвостом. Додайте світловідбиваючі сонцезахисні окуляри та симпатичну сумку через плече, і ми зустрінемося після школи за грою.

 3. Maybelline-Back-To-School-Makeup-Baby-Lips-Moisturizing-Lip-Gloss

  Улюбленець вчителя

  Тобі хочеться заробити додаткові бали? Вибери блиск з трохи більшою кількістю пігменту та м’який кремовий фініш, такий як наш зволожуючий блиск для губ Baby Lips у відтінках The Creams.

  ПРИМІРЯТИ НОВИЙ ОБРАЗ: Подаруй своїм губам солодкий, легкий відтінок «Pink-A-Boo» і піднімися до керівника класу з м’якими рожевими очима Blushed Nudes. Один погляд, і всі дівчата копіюватимуть твої нотки краси.

СВЯТКОВІ ТРЕНДИ

maybelline-superstay-matte-ink-festival-flare-macro-1x1
ОЗНАЙОМИТИСЯ ІЗ ТРЕНДОМ
СВЯТКОВІ ТРЕНДИ
ОЗНАЙОМИТИСЯ ІЗ ТРЕНДОМ

ВЕЧІРНІЙ МАКІЯЖ

maybelline-color-blur-matte-lip-pencil-pink-blurred-lip_step1-1x1
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ВЕЧІРНІЙ МАКІЯЖ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Губи

Переглянути ще
Губи
Переглянути ще

Блиск для губ

lip-gloss-pathing-switcher
Блиск для губ
Блиск для губ
Блиск для губ
Схоже, ти не авторизована! Будь ласка Або створити обліковий запис.