Контактні дані та відповіді на найпоширеніші запитання

Привіт! Я консультант із питань краси компанії Maybelline і відповідаю на всі запитання щодо наших продуктів і послуг. Знайдіть відповіді нижче в списку запитань або надішліть власне запитання.
Продукція Maybelline доступна в магазинах масс-маркету, аптеках та супермаркетах по всій країні. Ми не продаємо свою продукцію безпосередньо.

Щоб знайти конкретний товар, перейди на наш веб-сайт і натисни на продукт, який тебе цікавить. Знайди відтінок, який ти хочеш придбати, і вибери його.

У тебе є можливість ПРИДБАТИ в наших Інтернет-магазинах, або введи свій поштовий індекс у поле ЗНАЙТИ У МАГАЗИНІ, щоб знайти магазини у твоєму районі, у яких нещодавно продавався обраний товар.

Шукаєш конкретний відтінок? Деякі відтінки випускаються лімітованою серією і продаються в магазинах лише протягом короткого часу. Відтінки лімітованих серій розміщені на рекламних дисплеях і недоступні на стандартній викладці продуктів. Якщо ці відтінки розпродані, придбати їх більше неможливо.

Натисни тут, щоб побачити повну лінійку актуальних продуктів Maybelline.

На жаль, у нас немає купонів чи зразків для надсилання.

Ми пропонуємо купони та акції в місцевих газетах, недільних додатках, журналах та магазинах. Ти також можеш знайти спеціальні пропозиції та купони на нашому веб-сайті в розділі «Що нового», натиснувши тут.

Якщо ти хочеш отримувати нашу розсилку, щоб дізнаватись про нові продукти, спеціальні пропозиції та події, натисни тут.

Щоб знайти потрібний продукт і відтінок Maybelline, відвідай розділ Провідник по продуктах на нашому веб-сайті, натиснувши тут.

Нам шкода, що потрібний тобі продукт Maybelline New York більше не випускається. На жаль, немає можливості придбати цей продукт.

Щоб побачити, чи є подібний продукт у нашій актуальній лінійці, відвідай розділ Продукти, зняті з виробництва, натиснувши тут.
Щоб дізнатись більше про актуальний вибір продуктів, відвідай сторінку Провідник по продуктах, натиснувши тут.

Ми сподіваємось, ти знайдеш інший продукт Maybelline New York, який сподобається тобі так само.

Усі інгредієнти, які ми використовуємо у продукті, вказані на упаковці або на етикетці самого продукту. Для продуктів, розмір яких занадто малий, щоб вмістити список інгредієнтів, для зручності такий список представлений на вітрині магазину. Якщо деякі інгредієнти відомі під кількома назвами, ми використовуємо стандартні назви визнані FDA.

Щоб дізнатися список інгредієнтів для конкретного продукту, надішли нам електронного листа, натиснувши тут. Не забудь вказати точну назву товару.

У мене є кілька пунктів, які можуть допомогти. Натисни на тему із вибраного нижче.
Після того, як ти зробиш вибір, повернися сюди, щоб отримати відповідь.

Дякуємо за інтерес до Maybelline, торгової марки L'Oréal USA, Inc.

L’Oréal більше не тестує жодних своїх продуктів чи будь-яких інгредієнтів на тваринах в жодній точці світу, а також L’Oréal не делегує це завдання іншим. Виняток може бути зроблений лише в тому випадку, якщо контролюючі органи вимагають цього з метою безпеки чи виконання нормативно-правових вимог.

Щоб отримати повну інформацію з цього питання, натисни тут.

Зв’яжися з нами за номером телефону 1-877-456-5287, Пн-Пт, 9:00–17:30, ET.


?
ЩО КОРОТШИМ Є ЗАПИТАННЯ, ТО ЧІТКІША ВІДПОВІДЬ.
Відповідь

Ви можете поговорити безпосередньо зі спеціалістом із питань продукції. Телефонуйте нам за номером 1-877-456-5287 для безкоштовних дзвінків з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:30 за східним часом.

За бажанням ви також можете надіслати нам електронного листа,натиснувши тут.

Увага: якщо ви маєте детальне запитання щодо будь-якого продукту або проблеми з продуктом, зателефонуйте в нашу безкоштовну довідкову службу.

Схоже, ти не авторизована! Будь ласка Або створити обліковий запис.