ПРАВИЛА

проведення рекламної акції

«Купуй декоративну косметику ТМ MAYBELLINE NEW YORK на суму від 699 грн – приймай участь у розіграші 3 подарункових сертифікатів від ТОВ «Мейкап Трейдінг» » (надалі – Правила)

1.                       Загальні положення.

1.1.                 Організатором рекламної акції є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА», Код ЄДРПОУ 33239599, місцезнаходження: Україна, 03680, м. Київ, вулиця Миколи Грінченка, 4 (далі по тексту – «Організатор»).

1.2.                 Виконавцем рекламної акції є  Товариство з обмеженою відповідальністю «Хавас Інгейдж Україна». Місцезнаходження: 04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, буд.41, код ЄДРПОУ: 38536556. (далі по тексту – «Виконавець »).

1.3.                 Інформаційним  партнером рекламної акції є ТОВ «Мейкап Трейдінг», 04073, м. Київ, проспект С. Бандери, 8., к. 1, код ЄДРПОУ 43221188 (далі по тексту – «Інформаційний партнер»)

2.                       Визначення термінів, що вживаються по тексту даних Правил.

2.1.                 Акція – рекламний захід, що реалізується в рамках та відповідно до умов даних Правил, передбачає придбання Учасниками Акції Продукції, визначення Переможців Акції та вручення  Заохочень Переможцям Акції.

2.2.                 Учасник Акції – фізична особа, що відповідає вимогам розділу 4 даних Правил, вчинила дії, необхіднідля участі у Акції, та належним чином виконала усі вимоги даних Правил.

2.3.                 Акційний Продукт (Акційна Продукція) - будь-які продукти категорії «Декоративна косметика» під ТМ  Maybelline New York.

2.4.                 Виграшний Номер - номер замовлення Учасника Акції  на сайті makeup.com.ua що його було відібрано за результатами випадкової вибірки під час визначення Переможців Акції.

2.5.                 Переможець Акції – Учасник Акції, який за результатами Процедури визначення Переможців, був визначений Учасником, який має право на отримання Заохочення.

3.                       Загальні умови проведення Акції.

3.1.                 Акцiя проводиться Орrанiзатором на сайтi makeup.com.ua, територiя - Україна, за виключенням тимчасово окупованої територiї Автономної республiки Крим та мiста Севастополя, а також територiї Луrанської та Донецької областей, що знаходяться поза контролем укра'iнської влади, територiя проведения операцiї об'єднаних сил (ООС) та населених пунктів, які знаходяться на лінії зіткнення.   Дане обмеженням є вимушеним та вводиться виключно з мiркувань безпеки фiзичних осiб, які приймають участь у Акції (за текстом даних Правил - Територiя проведения Акцii").

3.2.                 Акція проводиться у період з 31.01.2022 року по 27.02.2022 включно (за текстом даних Правил – Період проведення Акції).

3.3                   Акція проводиться з метою просування продукції Організатора Акції, яка випускається під  ТМ MAYBELLINE NEW YORK.

3.4                   У Акції беруть участь лише Акційні Продукти визначені в пункті 2.3. даних Правил.

3.6                   Купуючи Акційний Продукт у період проведення Акції, Учасник Акції не вносить ніякої додаткової плати, пов’язаної з участю у такій Акції, окрім безпосередньої ціни Акційного Продукту під час придбання. Організатор Акції не отримує винагороду від Учасників Акції за їх участь в Акції. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.

3.7                   Контактні дані Виконавця: електронна адреса: [email protected] або контакти у мобільному застосунку Вайбер за номером телефону:  +38 093 032 09 63. Графік роботи гарячої лінії з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00 години за київським часом.. Вартість дзвінків на гарячу лінію Виконавця тарифікується відповідно до тарифів оператора.

4.                       Загальні вимоги до Учасників Акції.

4.1.                 До участі в Акції запрошуються дієздатні громадяни України, які досягли 18-річчя, проживають на території України (із врахуванням обмежень, встановлених п. 3.1. цих Правил) та які належним чином та в повному обсязі виконали всі умови даних Правил

4.2.                      В Акції не мають права брати участь:

- працівники та представники Замовника, Організатора, Виконавця, Інформаційного партнера, та/або будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці або проведенні Акції і їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

4.3.                      Учасники Акції під час участі у Акції зобов’язуються:

4.                 

4.1.                 

4.2.                 

4.3.1.                  дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

4.3.2.                  надавати повні, коректні та достовірні відомості, вказані у даних Правилах;

4.3.3.                  свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;

4.3.4.                  не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі Учасника у Акції;

4.4.                      Учасник Акції, що не погоджується з умовами даних Правил та/або відмовився від надання згоди на обробку його персональних даних втрачає право на подальшу учать у Акції.

4.5.                      Надання Учасником недостовірних/некоректних даних для участі у Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником Акції, позбавляє такого Учасника Акції права на подальшу участь у Акції та звільняє Організатора Акції від будь – яких зобов’язань перед таким Учасником Акції.

4.6.                      Учасник, що  викритий у навмисному перекручуванні реєстраційних даних (своїх або чужих), фальсифікації результатів Акції  або спробі незаконного отримання Заохочень з використанням технічних або будь-яких інших засобів, за одноособовим рішенням Організатора  дискваліфікується  та не бере участь в Акції. Таке рішення Організатора оскарженню не підлягає. Якщо при цьому його дії містять ознаки злочину або іншим чином порушують законодавство України, інформація про нього може бути передана в правоохоронні органи.

4.7.                      У разі виявлення Організатором Акції протиправних дій з боку будь – якої особи/Учасника Акції, в тому числі ознак систематичного порушення даних Правил, Організатор Акції має право усунути Учасника від подальшої участі у Акції.

4.8.                      Учасник Акції, що не виконує/неналежно виконує умови даних Правил, втрачає право на подальшу участь у Акції.

4.9.                      Учасник Акції, що вчинив протиправні дії та/або дії, визначені у п. 4.6., 4.7. даних Правил,втрачає статус Учасника Акції.

4.10.                   Організатор Акції залишає за собою право відсторонити від участі у Акції Учасників, які порушили вказані вище гарантії та/або втратили статус Учасника Акції.

4.11.                   У випадку порушення Учасником Акції обов’язків, вказаних у даних Правилах, що викликало виникнення у Організатора Акції збитків, Учасник Акції зобов’язаний відшкодувати такі збитки у повному обсязі на підставі письмової вимоги Організатора.

4.12.                   Учасники Акції діють особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасники Акції беруть на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов'язаних з можливою участю в Акції та отриманням Заохочень Акції.

4.13.                   Організатор  залишає за собою право в будь-який момент вводити додаткові технічні обмеження, що перешкоджають шахрайству в Акції. У разі виявлення будь-якої спроби несумлінної поведінки Учасника, він може бути усунений від участі в акції. Організатор самостійно здійснює оцінку сумлінності участі в акції на підставі наявних у Організатора технічних можливостей і з урахуванням положень чинного законодавства України і цих Правил.

5.                       Загальні умови участі в Акції.

5.1.                  Протягом Періоду проведення Акції на Території проведення Акції буде доступна до продажу Продукція.

5.2.                  Для участі у Акції, протягом Періоду проведення Акції, Учасник Акції має бути  дійсним користувачем послуг зв’язку принаймні одного з національних операторів мобільного зв’язку.

5.3.                  Для участі в Акції особа, яка виявила бажання взяти участь у Акції, повинна вчитини усі наступні дії в наступній послідовності:

5.3.1. Протягом Періоду проведення Акції придбати будь-яку Акційну Продукцію  на суму від 699 грн без ПДВ одним чеком на сайті makeup.com.ua

5.3.2.  Протягом Періоду проведення Акції всі, хто виконали умови вказані у п.п 5.3.1. автоматично стають Учасниками Акції та беруть участь у розіграші Заохочень.

5.4.                  Впродовж Періоду проведення Акції (в т.ч., впродовж однієї доби) Учасник має право брати участь в Акції необмежену кількість разів, але при цьому кожного разу повністю виконуючи всі умови даних Правил.

6.                       Заохочення Акції

6.1 Заохоченнями Акції є 3 (три) подарунки, кожен з яких - це сертифікат загальним номіналом на 15000 грн., які можна використати на сайті Makeup.com.ua. протягом 6 місяців з дати їх отримання Переможцем акції.

6.2 Податковим агентом з податку на доходи фізичних осіб, у розумінні пункту 14.1.180 Податкового Кодексу України, є Виконавець .

6.3 Характеристики Заохочень визначаються на розсуд Організатора та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Організатор Акції не несе жодних гарантійних зобов’язань щодо якості наданих Заохочень.

6.4 Організатор не несе відповідальності за неможливість Переможцями Акції скористатись наданими Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень.

6.5 Дотримання вимог законодавства України щодо оподаткування вартості доходів в результаті отримання Заохочень забезпечується Виконавцем  відповідно до вимог законодавства України.

7.                       Визначення Переможців Акції.

7.1.                 Визначення Учасників Акції, які мають право на отримання Заохочень, проводить Інформаційний партнер шляхом випадкової вибірки серед всіх Учасників Акції, які належним чином та у повному обсязі виконали усі умови цих Правил, з використанням спеціального обладнання (комп’ютера), устаткованого спеціальною комп’ютерною програмою (за допомогою Інтернет ресурсу https://www.random.org/). Результати визначення переможців Акції, які отримають право на отримання Заохочень,  є остаточними та оскарженню не підлягають. Дані про Переможців будуть опубліковані Інформаційним партнером на сайті https://makeup.com.ua/ (надалі – «Сайт») до 14.03.2022 року включно.

7.2. Інформаційний партнер повідомляє Переможця Акції, який має право на отримання Заохочення та умови отримання Заохочення протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту визначення Переможців Акції згідно п. 7.1. Правил.  Якщо Інформаційному партнерові не вдалося зв’язатися з таким Переможцем Акції за вказаним ним контактними даними протягом 5 (п’яти) днів - такий Переможець позбавляється права на одержання Заохочення. При цьому, Переможець вважається таким, що відмовився від отримання Заохочення, та не має права на одержання від Організатора/Виконавця/ Інформаційного партнера будь-якої компенсації. Вказане рішення не оскаржується.

8. Порядок, умови і терміни отримання Заохочення Акції.

8.1.                 Для отримання Заохочення Акції Учасник Акції  протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту отримання повідомлення від Інформаційного партнера про визнання його Переможцем зобов’язаний надати Інофрмаційному партнеру наступні документи та інформацію:

8.1.1 На електронну адресу [email protected] або у мобільному застосунку Вайбер (номер телефону +38 093 032 09 63)  Виконавця , надати всі дані та скан копії документів, необхідних для отримання Заохочення Акції, а саме: копію паспорта громадянина України (усі сторінки із записами) або копію паспорта громадянина України в формі ID-картки, копію картки фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний номер), а також адресу відділення Нової Пошти для відправки Заохочення. Для осіб, що відмовилися від ідентифікаційного номера, - копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу. Вказані відомості і документи, надаються з метою нарахування і перерахування Виконавцем  до відповідних бюджетів податків, передбачених податковим законодавством України та надсилання Заохочення Переможцю Акції. Переможець Акції несе відповідальність за достовірність наданої ними інформації. Відмова від надання зазначеної у цьому пункті інформації та згоди на її обробку позбавляє Переможця Акції на отримання Заохочення, при цьому, Переможець вважається таким, що відмовився від отримання Заохочення, та не має права на одержання від Організатора/Виконавця/ Інформаційного партнера будь-якої компенсації.

8.2.                 Вручення Заохочення Акції допускається лише особам, які отримали на нього право згідно з умовами цих Правил, і виключно в порядку, встановленому цими Правилами. У випадку, якщо Переможець Акції з яких-небудь причин не може отримати Заохочення особисто, такий Переможець Акції не має права передати/поступитися своїм правом будь-якій третій особі.

8.3.                 З моменту вручення Заохочень Акції, Переможець Акції самостійно вживає усіх заходів пов’язаних з їх реалізацією та використанням.

8.4.                 Організатор Акції/Виконавець/ Інформаційний партнер не несуть відповідальності за подальше використання Переможцем Акції Заохочень Акції після їх вручення та/або за неможливість такими Переможцем Акції скористатись належними їм  Заохоченнями Акції з будь-яких причин та/або будь – які наслідки використання Заохочень Акції.

8.5.                 Неухильне дотримання всіх умов цих Правил, надання всіх передбачених документів та повідолмення достовірної інформації, передбаченої цими Правилами, є необхідною умовою для отримання Заохочень Акції. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Переможця Акції права на отримання належних їм Заохочень Акції. При цьому, Переможець Акції вважається таким, що відмовився від отримання відповідного Заохочення Акції та не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

8.6.                 Переможець Акції автоматично втрачає набуте ними право на отримання Заохочень Акції без будь – яких компенсацій та/або можливості заміни на інші Заохочення Акції у таких випадках, не залежно від того у який час стали відомими вказані обставини:

8.6.1         якщо Інформаційний партнер не зможе зв’язатися з Переможцем Акції в термін 5 (п’яти) днів для повідомлення про визнання Учасника Акції Переможцем Акції та/або підтвердження можливості отримання Заохочення  Акції, з не залежних від Організатора/Технічного партнера Акції /Інформаційного партнера Акції причин;

8.6.2              якщо Переможець Акції заявив про свою відмову від отримання Заохочення Акції будь – яким зручним для нього способом;

8.6.3              у разі не можливості ідентифікувати Переможця Акції;

8.6.4              у разі позбавлення  Переможця Акції статусу Учасника Акції;

8.6.5              у разі не належного та/або неповного виконання умов даних Правил.

8.7.                 У разі неможливості вручення Заохочень Акції Переможцю Акції, що здобув на них право, такі Заохочення Акції визнаються незатребуваними. При цьому відповідні Заохочення Акції не можуть бути затребуваним Переможцем Акції повторно – Переможець Акції позбавляється права на отримання такого Заохочення.

8.8.                 Грошова та/або будь-яка інша компенсація Заохочень Акції не видається.

8.9.                 У разі виявлення неможливості вручення Заохочень Акції, Організатор Акції має право розпорядитися незатребуваними Заохоченнями Акції на свій розсуд.

8.                       Технічні умови Акції.

9.1.                 Інформаційний партнер здійснює ідентифікацію Учасників Акції за допомогою  номеру замовлення на сайті makeup.com.ua

9.2.                 Інформаційна (технічна) підтримка Акції здійснюється на сайті  Інформаційного партнера: https://makeup.com.ua

9.3.                 Вартість користування мережею Інтернет/мобільним зв’язком, що здійснюється Учасником з метою участі в Акції, оплачується Учасником самостійно за власний рахунок і тарифікується згідно тарифів провайдера такої послуги. Організатор/Виконавець/Інформаційний партнер не несуть відповідальності за технічні збої у роботі мережі Інтернет та/або мобільного зв’язку, в результаті яких Учасник Акції не зміг виконати умови даних Правил належним чином та у повному обсязі.

10. Загальні умови проведення Акції.

10.1.              Офіційні умови Акції та всю інформацію про Акцію можна отримати на cайті https://makeup.com.ua

10.2.              Організатор/Технічний партнер/Інформаційний партнер Акції не несуть відповідальності за:

10.2.1.        не ознайомлення з даними Правилами Акції;

10.2.2.        невиконання, не належне виконання, несвоєчасне виконання Учасниками/Переможцями Акції обов'язків, передбачених у цих Правилах;

10.2.3.        за будь-які збої в роботі приладів, використовуваних Учасниками для участі у Акції;

10.2.4.        неотримання Заохочень Акції Переможцем Акції, що сталося не з вини Організатора/ Виконавця/ Інформаційного партнера ;

10.2.5.        не можливість скористатися правом на отримання Заохочень Акції;

10.2.6.        не можливість скористатися Заохоченнями Акції;

10.2.7.        за наслідки використання Заохочень Акції;

10.3.              Беручи участь в Акції, Учасники/Переможці Акції, зокрема, підтверджують свою згоду з наступним:

10.3.1.        Організатор Акції має право змінити (доповнити) Правила Акції, про що має бути оголошено в тому ж порядку, в якому було оголошено про Акцію. Такі зміни набувають чинності з моменту розміщення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами до цих Правил.

10.3.2.        Переможці Акції підтверджують свою згоду на можливе здійснення Організатором Акції (їх уповноваженими представниками) і (або) третіми особам за завданням Організатора фото- і відео- зйомки участі Переможців Акції, а також на адаптацію та використання створених під час заходу фото- і відео- записів за участю таких Переможців Акції, без сплати будь-якої винагороди за таке використання, як на момент проведення Акції, так і в майбутньому, зокрема в засобах масової інформації і в рекламних цілях, в тому числі в рекламних матеріалах, без будь-яких додаткових погоджень.

10.3.3.        Учасники/Переможці Акції беручи участь в Акції підтверджують свою повну та безумовну згоду на здійснення Організатором Акції/ Виконавцем/Інформаційним партнером Акції збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення Акції отриманих від Учасників/Переможців Акції персональних даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження та у відповідності до чинного законодавства України.

10.3.4.        Беручи участь в Акції, Учасники Акції засвідчують, що вони ознайомлені і згодні дотримуватись даних Правил.

10.3.5.        Організатор Акції має право використовувати персональні дані, отримані під час проведення Акції для інформування її Учасників про майбутні активності Організатора.

10.3.6.        Приймаючи участь в Акції, Учасник тим самим погоджується що будь-які можливі наслідки отримання Подарунка Учасником Акції, в тому числі і можливі наслідки в разі оформлення соціальних виплат, субсидій і т.п. повинні зважуватись Учасником Акції самостійно. Переможець Акції, отримуючи Подарунок, розуміє, що такий Подарунок є його доходом та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичної особи – Переможця Акції, та сум утриманого з нього податку, згідно з вимогами діючого законодавства України. Та це може, відповідно, вплинути на умови отримання такою фізичною особою – переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо. Переможець Акції, при цьому, самостійно приймає рішення про участь в Акції та отримання ним Подарунку та наслідки таких дій. Замовник, Організатор, Виконавець, Партнер Акції не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцями Акції додаткового блага (доходу) у вигляді Подарунків Акції

10.3.7.        Акція дійсна лише для кінцевих споживачів продукції – фізичних осіб, що здійснюють її придбання для власного споживання без комерційної мети.

10.4.              Організатор Акції залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками/Переможцями Акції, окрім випадків, передбачених цими Правилами.

10.5.              Організатор Акції/ Виконавець/ Інформаційний партнер не беруть участі у вирішенні суперечок щодо визначення Переможців Акції та/або розподілу Заохочень між Переможцями Акції.

10.6.              Організатор/Виконавець Акції на свій власний розсуд можуть визнати недійсними будь - які заявки на участь (реєстрацію), а також заборонити подальшу участь в даній Акції будь-якій особі, яка підроблює або отримує вигоду з підробки процесу реєстрації або інших етапів проведення Акції, або ж діє, порушуючи дані Правила Акції, діє деструктивним чином або здійснює дії з наміром докучати, ображати, загрожувати або заподіювати шкоду будь-якій іншій особі, яка може бути пов'язана із даним Акцією.

10.7.              Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором Акції, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення Акції, Організатор Акції може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними реєстрацію будь-яких Учасників Акції. Дане рішення Організатора не підлягає оскарженню та є остаточним.

10.8.              Терміни, що використовуються в даних Правилах, відносяться виключно до даної Акції.

10.9.              Всі відносини, що стосуються проведення даної Акції, регулюються на основі даних Правил та чинного законодавства України. При цьому в ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих правил, і при не врегульованих правилами спірних питаннях остаточне рішення приймається Організатором Акції. Рішення Організатора Акції з усіх питань, пов'язаним з проведенням Акції, є остаточними і не підлягають перегляду. Результати Акції не підлягають перегляду та оскарженню.

10.10.          Організатор Акції має право залучати третіх осіб для повного або часткового виконання даних Правил.Схоже, ти не авторизована! Будь ласка Або створити обліковий запис.